Hizmetlerimiz

Yapabildiğimiz İşlerin Sözünü Veriyoruz.

Web Tasarımı

Web tasarım tüm zamanların en yaygın, en etkili, en hızlı gelişen iletişim ve pazarlama aracıdır. Web tasarım denilince akla gelen en temel özellik, iyi kurgudur. Web tasarımı ilgi çekici olmalıdır. Bunun yanında web tasarımı navigasyonunun basit olması gerekir. Güvenilir program alt yapısı da web tasarımının vazgeçilmez unsurudur

Mobil Site

Mobil siteler, mobil cihazlarda görüntülenecek şekilde tasarlanmış sade, kullanımı kolay web siteleridir. Mobil siteler aranan ürün veya hizmetin hızlı ve basit bir şekilde bulunması için tasarlanır. Mobil siteler hızlı yüklenecek ve kolayca taranacak web siteleri olmalıdır. Böylece firmanızın ilgi çekmesine katkıda bulunurlar.


E-Ticaret

E-Ticaret en basit anlamıyla, bilgisayar teknolojisi kullanılarak her türlü ürün veya hizmetin internet üzerinden alış ve satış işlemidir. Eticaret yazılımı kapsam olarak iki gruba ayrılır. Bunlar B2B (Firmadan-Firmaya e ticaret sitesi) ve B2C (Firmadan-Müşteriye e ticaret sitesi) sistemleri olarak adlandırılmaktadır. B2C türündeki e ticaret çok kullanılır.

Web Programlama

Web Programlama, web sitenizdeki içeriklerin bir program aracılığı ile istenildiği an, güncellenmesi için hazırlanmış yapılardır. Web programlama, güncel ve işlevseldir. Alışveriş siteleri, haber siteleri, forum siteleri ve bunlar gibi birçok site web programı ile oluşur. Web program size özel yazılır.


Masaüstü Yazılım

Masaüstü yazılımlar, son kullanıcının makinesi üzerinde çalıştırılan, gereken tüm sistem kaynaklarını son kullanıcı makinesindeki işletim sisteminden alan yazılımlardır. Masaüstü yazılımlara, tüm işletmeler ihtiyaç duyabilir. Çünkü masaüstü yazılım sayesinde iş gücü azalır ve milyonlarca veri yönetilir. Analiz ve raporlama kolaylığı sağlar.

Mobil Yazılım

Reklam ve pazarlama faaliyetlerinizi kolaylaştıran mobil yazılımlar mobil cihazlar için yazılan programlardır. Mobil yazılımlarla satış grafiğinizi arttıracak yazılımlar üretip, müşterileriniz ile ilişkilerinizi sağlamlaştıracağınız birçok uygulama geliştirilebilir. Iphone yazılım ve Android yazılım mobil uygulamaların ilk akla gelenleridir.

Banner Tasarımı

Banner tasarımı potansiyel müşterilerinize erişmenin en etkin yollarından biridir. Şık banner tasarımları sayesinde ürün veya hizmetinizi tanıtmanız kolay ve hızlı olur. Kurallarına uygun tasarlanmış bu internet reklamı en mükemmel pazarlama aracıdır. Benzeri olmayan bir banner tasarım, ziyaretçiye kaliteli ürün veya hizmet hissini verir.

E-Katalog

Yüz binlerce kişiye ürünlerinizi veya hizmetlerinizi internet bağlantısı olan, olmayan elektronik ortamlarda tanıtmanızı sağlayan uygulamalar web kataloglardır. En güncel bilgilerinizi hemen paylaşabileceğiniz ekatalogların avantajları oldukça çoktur. Baskı maliyetlerinizin düşmesi ekatalogların en önemli yararıdır.

E-Bülten

E-Bülten, firmanızla ilgili yeniliklerinizin, haberlerinizin, deneyimlerinizin geniş kitlelere toplu e-mail yolu ile duyurulmasıdır. On binlerce kişiye ebülten gönderilebilir. Kullanıcıların posta kutularına doğrudan gönderildikleri için toplu e-mail gönderimleri daha kişisel, samimi ve etkilidir. E-bültenler, en ucuz reklam araçlarındandır.

SEO Hizmetleri

SEO hizmetleri yani arama motoru optimizasyonu, web siteniz için doğal trafik oluşturmak ve bunu gün ve gün artırmak için çeşitli strateji ve taktikleri içeren çalışmanın adıdır. SEO'da hedef arama kelimeleriyle bir arama yapıldığında bir veya ikinci sayfada yer almaktır. Bu hedefe ulaşmak için seo danışmanlığı hizmeti almanız gerekir.

Google Adwords ve Analytics

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google, yaptığınız işi arayanların kolayca bulabilmeleri için Adwords hizmeti sunuyor. Adwords bir google reklam uygulamasıdır. Bu çalışma "google reklam verme" talebinde bulunmakla başlar. Google'a reklam vermek firmanız için yapacağınız en değerli reklam çalışmalarındandır.

Facebook ve Twitter Hizmetleri

Kullanıcı sayılarının fazlalığı ve insanlar üzerindeki etkileri düşünülürse sosyal medyanın en ileri uygulamaları olarak Facebook ve Twitter göze çarpmaktadır. Facebook, Twitter gibi sosyal ağ ortamlarında firmanızdan bahsedilmesi için uygulamalar yazılabilir.


Projeniz İle İlgili Teklif İsteyin

Kurmayı planladığınız proje ile ilgili İva Yazılım deneğimli ekibiyle iletişime geçip projeniz için ayrıntılı teklif İsteyin.